0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Qualification
Larne
۰
۴
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۲:۳۰
KF Egnatia
۱
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۲:۳۰
CS Petrocub
۱
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۲۰:۳۰
FC Dinamo Batumi
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۲۰:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
KI Klaksvík
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie A
EC Juventude
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۲
۱
Criciuma EC
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Walsall FC
۰
۲
Aston Villa
inprogress
۲۲:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۵
Tottenham Hotspur
Finished
۲۱:۳۰
Besiktas JK
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۰:۰۰
Sporting Clube de Portugal
۰
۰
Union St.-Gilloise
inprogress
۲۳:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۹:۳۰
KAA Gent
۰
۱
OSC Lille
Finished
۲۱:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Kiev
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۹:۳۰
SC Amiens
۲
۳
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
UE Olot
۱
۱
Girona FC
Finished
۲۰:۳۰
Cork City FC
۰
۴
Stoke City FC
inprogress
۲۲:۱۵
FC Volendam
۱
۰
Al-Shamal
Finished
۱۷:۳۰
Udinese Calcio
۴
۱
NK Istra 1961 Pula
Finished
۲۰:۳۰
NAC Breda
۳
۰
FC Eindhoven
Finished
۲۱:۰۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Ivancsa Kse
Finished
۱۱:۳۰
Liege FC
۳
۲
Heur Tongeren
Finished
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۲
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
Ossett United
۰
۱
Curzon Ashton
inprogress
۲۲:۱۵
SSVg Velbert
۲
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۲۱:۰۰
TSV Hartberg
۲
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۳
۱
FA 2000
Finished
۱۹:۰۰
Omonia FC Aradippou
۲
۲
AEL Limassol
Finished
۱۹:۰۰
Racing Santander
۰
۰
Alaves
Finished
۲۰:۳۰
SV Leobendorf
۲
۱
SV Donau
Finished
۲۰:۳۰
SC St Tonis 11/20
۲
۴
KFC Uerdingen 05
Finished
۲۱:۰۰
KSK Heist
۰
۱
KV Mechelen
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV II
۱
۲
Eimsbutteler TV
Finished
۲۱:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۲
Sabah FC
Finished
۱۹:۰۰
Club Brugge KV
۳
۰
Norwich City FC
Finished
۲۰:۰۰
Granada CF
۱
۱
Orlando Pirates
Finished
۲۰:۳۰
FC Ajka
۳
۱
Veszprem FC
Finished
۱۱:۳۰
FK Smederevo
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۸:۰۰
Opatija
۲
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۱:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
AKS 1947 Busko-Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۲۰:۳۰
Avro FC
۰
۱
Guiseley
inprogress
۲۲:۱۵
Racing Genk
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۳:۳۰
AEK Larnaca
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
Neratovice Byskovice
۰
۲
FK Admira Praha
Finished
۲۰:۰۰
BSG Wismut Gera
۰
۱
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Solihull Moors
۰
۳
Birmingham City FC
Finished
۲۱:۳۰
ND Gorica
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۵
۲
VfR Mannheim
Finished
۲۰:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Luckenwalde
Finished
۲۰:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۰
۱
Viktoria Koln 1904
Finished
۲۰:۰۰
Hannover 96 II
۱
۲
Kickers Emden
Finished
۲۰:۳۰
Levante B
۱
۰
Castellon
Finished
۲۰:۳۰
MTV Wolfenbuettel
۳
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۰:۳۰
Sanjoanense
۰
۰
Tirsense
Finished
۱۳:۰۰
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۸:۳۰
SV Schermbeck
۲
۲
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۲۰:۳۰
Whitby Town
۱
۲
York City FC
Finished
۲۱:۳۰
Metropolitan Police FC
۰
۳
AFC Wimbledon
Finished
۲۱:۴۵
FK Hodonín
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۸:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۳
SSV Ulm
Finished
۱۹:۳۰
Grazer AK 1902
۳
۱
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
Croatia Berlin
۰
۰
Berliner AK 07
Finished
۲۰:۰۰
Meyrin
۱
۲
Servette II
Finished
۲۱:۳۰
CS Dacia Mioveni
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۱:۰۰
Chateaubriant
۲
۳
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۰۰
Cartusia Kartuzy
۲
۱
Gedania Gdansk
Finished
۲۰:۳۰
Lichtenberg 47
۰
۳
Hertha Zehlendorf
Finished
۲۰:۳۰
1.fc Bruchsal
۰
۲
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۰۰
Polonia Sroda Slaska
۳
۰
Rokita Brzeg Dolny
Finished
۲۰:۳۰
MOL Fehervar FC
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۲:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۱
Borussia Dortmund
Finished
۱۹:۳۰
KV Kortrijk
۵
۰
SC Amiens
Finished
۱۹:۳۰
Sloga Doboj
۱
۱
Mladost Novi Sad
Finished
۲۰:۰۰
Holstebro
۲
۵
Thisted FC
Finished
۲۰:۰۰
Bamber Bridge
۰
۳
Preston North End FC
Finished
۲۱:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۲
Beitar Jerusalem
Finished
۱۱:۳۰
Campionii FC Arges
۲
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۴:۰۰
SV Werder Bremen II
۴
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۱
۰
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
SK Petrin Plzen
۳
۳
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK Trajal
۲
۱
Belasica Strumica
Finished
۱۹:۰۰
Bansko
۷
۲
SFK Vrchovina
Finished
۱۹:۰۰
FK Pelister
۲
۲
FK Sileks
Finished
۱۹:۰۰
MSK Fomat Martin
۰
۳
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
SSC Venezia
۷
۰
Vicenza
Finished
۱۹:۰۰
Zbrojovka Brno B
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۰۰
SK Kladno
۳
۰
Aritma Praha
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Rosice
۳
۱
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovacko B
۵
۲
FC Strani
Finished
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۲
۴
FK Teplice B
Finished
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۵
۲
FC Vsetin
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۰
۶
OFK Vrsac
Finished
۲۰:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Gimpo Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۵
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۳
۲
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Athletico Paranaense U20
۵
۳
Goias EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۶
۳
Atletico Goianiense U20
Finished
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۱
Fluminense RJ U20
Finished
۲۱:۳۰
America MG U20
۱
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians U20
۱
۲
Flamengo RJ U20
inprogress
۲۲:۰۰
Cuiaba U20
۰
۱
Santos FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Envigado
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
World
Friendly International Matches Women
El Salvador (W)
۳
۰
Peru (W)
Finished
۰۵:۰۰
USA (W)
۰
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۰۰
Kyrgyzstan
Cup
FC Talant
۱
۰
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Rivadavia Reserves
۱
۲
Rosario Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۱
۰
Banfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۱
CA Belgrano Cordoba Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۲
CA Independiente Reserves
Finished
۲۱:۳۰
China
FA Cup
Henan FC
۱
۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Wuxi Wugou
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao West Coast FC
۰
۴
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۳۰
Qingdao Hainiu
۰
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۳۰
Tianjin Jinmen Tigers
۴
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Zhejiang Professional FC
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Mexico
LIGA MX
Pachuca CF
۲
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
Brazil
Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly International Matches U23
France U23
۱
۱
Japan U23
inprogress
۲۲:۳۵
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Crusaders FC
۲
۱
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
B36 Torshavn
۰
۱
FK Auda
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Cearense U20
Iguatu U20
۱
۱
FC Acopiara U20
Finished
۰۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Rio Branco AC U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Cearense U20
۰
۰
Alianca CE U20
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
FC Honka
۱
۴
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۷
۱
EBK
Finished
۱۹:۰۰
Europe
UEFA U19 Championship Women
Serbia U19 (W)
۱
۱
England U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۶
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Jarvenpaan Palloseura
۱
۱
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۲
۱
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۱
۴
Jippo Joensuu
Finished
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۲
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۲
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Goiano 2
Anapolina
۱
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Kuching City U23
۰
۱
Kelantan U23
Finished
۱۱:۴۵
Selangor FC II
۶
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۳۰
Kuala Lumpur FA U23
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kaspyi Aktau
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۰
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۱
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۲
۲
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Lam Dong U21
۲
۰
Sanna Khanh Hoa U21
Finished
۱۰:۳۰
Dak Lak U21
۴
۰
Tay Nguyen U21
Finished
۱۰:۰۰
Tien Giang U21
۰
۶
Dong Thap U21
Finished
۱۱:۰۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Binh Phouc U21
Finished
۱۲:۳۰
Thanh Hoa U21
-
-
Thua Thien Hue U21
Finished
۱۲:۰۰
Ha Noi FC U21
۷
۰
Dao Ha U21
Finished
۱۲:۰۰
Can Tho U21
۰
۲
Long An U21
Finished
۱۳:۳۰
Quang Nam U21
۳
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۲:۰۰
Cong An Nhan Dan U21
۲
۰
Luxury Ha Long U21
Finished
۱۲:۰۰
Mexico
U23 League
Toluca U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۷
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۱
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۳
۰
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Serie B
Guayaquil City
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
inprogress
۲۳:۳۰
Cuniburo
۱
۰
Manta FC
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Vargas Torres
۰
۰
Gualaceo SC
inprogress
۲۳:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo La Guaira
۰
۰
Caracas FC
inprogress
۲۲:۳۰
United States
USL League One
Chattanooga Red Wolves
۰
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Reserve League
Boston River Reserves
۱
۵
Albion Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۳
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Club Comunicaciones Reserves
۰
۱
CS Dock Sud Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۴
Talleres Remedios Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Canuelas FC Reserves
۴
۰
Sacachispas Reserves
Finished
۲۱:۰۰
Colombia
Regional League
Envigado FC Reserves
۲
۲
Soccer Law
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Leones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Malawi
Super League
Big Bullets
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۲
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۵
۳
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
GKS Katowice (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
12 de Octubre de San Domingo
۱
۰
Capitan Figari de Lambare
Finished
۲۱:۳۰
Atlantida SC
۰
۰
Independiente FBC
inprogress
۲۳:۴۵
United States
USL League Two
Houston FC
۳
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Kolmonen
FF Jaro II
۱
۱
VPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
LPK
۱
۱
Kyparamaki Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
SC Internacional U20 (W)
۱
۰
Minas Brasilia DF U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Scotland
League Cup
FC Edinburgh
۰
۳
Clyde FC
inprogress
۲۲:۱۵
Japan
Emperor Cup
Japan Soccer College
۰
۳
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۵
۱
JaPS II
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
Fotbolti.net Cup
UMF Selfoss
۲
۰
KFG Gardabaer
inprogress
۲۲:۴۵
FC Arbaer
۱
۰
Vikingur Olafsvik
inprogress
۲۲:۴۵
Haukar Hafnarfjordur
۴
۱
Volsungur
Finished
۲۱:۳۰
Vaengir Jupiters
۴
۰
KFK Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
Kari Akranes
۱
۰
Magni
Finished
۲۱:۳۰
Myanmar
National League Women
Shan United (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۳
۴
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
Iceland
5. Deild
Skautafelag Reykjavikur
۰
۰
Reynir Hellissandur
inprogress
۲۳:۳۰
Lettir
۱
۰
Alafoss
inprogress
۲۳:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Moca FC
۰
۱
Atletico Pantoja
inprogress
۲۳:۳۰
Delfines Del Este
۰
۰
Universidad O&M FC
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
۰
۰
Blumenau EC
inprogress
۲۳:۳۰
Mali
League Women
AS Police Bamako (W)
۰
۲
Amazones C5 (W)
Finished
۱۹:۳۰
AS Mande (W)
۰
۰
USFAS (W)
Finished
۱۹:۳۰
Australia
New South Wales Cup
Rockdale Ilinden FC
۵
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi II (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۳
۰
Son La (W)
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۱
۰
3B Sport AM (W)
Finished
۰۳:۳۰
India
Mizoram Premier League
Chanmari FC
۲
۰
Chawnpui
Finished
۱۳:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Indonesia U19
۶
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
East Timor U19
۳
۲
Cambodia U19
Finished
۱۱:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۱:۰۰
South America
Copa Sudamericana
Rosario Central
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
۲
۳
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gambia
Division 2
Gambia Ports Authority
۱
۲
Gambian Dutch Lions
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
۱
۱
America RJ
Finished
۲۱:۱۵
Australia
NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Iceland
U19 League
HK/Ymir U19
۵
۰
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
Finished
۲۱:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۴
۱
Fylkir / Ellidi U19
Finished
۲۱:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۱۱:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Jas Qyran
۳
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
3. Liga
ASK Kadaga
۰
۳
FK RSU
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Regional League
Don Orione
۰
۲
Central Benitez
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantes de Resistencia
۰
۲
CA Chaco For Ever Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید